Pomieszczenia z izolacją akustyczną na halach przemysłowych
663
post-template-default,single,single-post,postid-663,single-format-standard,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.1,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Pomieszczenia z izolacją akustyczną na halach przemysłowych

Wpływ poziomu hałasu na efektywność pracy pracowników

Pomieszczenia z izolacją akustyczną na halach przemysłowych

Rosnące wymagania jakościowe w zaawansowanych procesach produkcyjnych zwiększają nie tylko wymagania dla samych linii produkcyjnych ale również dla pomieszczeń w których się znajdują. Konieczność komfortowych warunków do obserwacji produkcji powoduje w ostatnich latach gwałtowne zainteresowanie budową pomieszczenia z izolacją akustyczną na halach przemysłowych.

Mogą spełniać one dwie funkcje. To możliwość odizolowania akustycznego pomieszczenia od źródeł hałasu na hali ale również odwrotnie – wyciszenie hali poprzez odizolowanie najbardziej hałaśliwych maszyn – np. sprężarki, młyny, odciągi w wydzielonych pomieszczeniach.

Budowa zamkniętych pomieszczeń wewnątrz hal to ogromne możliwości dla rozbudowy, wewnątrz istniejących hal: pomieszczeń biurowych, sterowniczych, magazynowych czy laboratoryjnych. Pomieszczenia pozwalają również na optymalizację powierzchni hali – wykonujemy pomieszczenia w wersji podwyższonej lub dwupoziomowe.

Liko-s

Rama jest przedstawicielem czeskiej firmy LIKO-S – potentata w produkcji ścian przestawnych. Pomieszczenia z izolacją akustyczną są tylko jednym z możliwych zastosowań dostępnych systemów. Dotychczasowa współpraca to wykonanie ponad 30 pomieszczeń postawionych na halach, ponad 5000 m2 ścianek przestawnych.

Nasza oferta to kompleksowa obsługa – od rozpoznania potrzeb, poprzez projekt, ofertę, aż po kompletację dostaw, montaż i serwisy gwarancyjny i posprzedażowy.

Serwis posprzedażowy to zapewnienie Użytkownikowi naszych realizacji, możliwości ich zmian, przebudowy, rozbudowy bądź przesunięcia. To możliwość chwilowego demontażu ściany celem montażu ponadwymiarowych maszyn, odbudowy fragmentów pomieszczeń zniszczonych przez awarie (np. zalanie), przesunięcia całego pomieszczenia w związku ze zmianami organizacji pracy na hali itp.

Wizja Użytkownika, jak mają wyglądać pomieszczenia zmienia się wraz z rozwojem Firmy. Nasz serwis oferuje możliwość zmian na życzenie w tym samym systemie, zachowując istniejący design i oczywiście bez utraty gwarancji.

Podziel się informacją w mediach społecznościowych: